Ślimak Bob 6

  gra Ślimak Bob  
         
         
 

Ślimak Bob 6

Snail Bob 6 to ciekawa gra online, która jest kontynuacją udanych poprzednich częsci. Gra posiada dużą popularność, a jest o tym aby pomóc Ślimakowi Bobowi przejść przez planszę do wyjścia bez zranienia, lub nawet śmierci.

Zimowa część opowieści o ślimaku. Ktoś ukradł chomika i przetrzymuje go w zamkniętej klatce, jest ten ktoś, z tego bardzo zadowolony . Bob ostro prosi o pomoc . Pomóż Ślimakowi Bobowi przetrwać pełny zagadek czas w Krainie Czarów, gdy zima panuje tam sroga i długa.

 
           
     
           
 

Celem gry Ślimak Bob 6 jest pomoc ślimakowi w nawigacji aby obdył drogę bez obrażeń ciała lub śmierci. Droga jest pełna komplikacji i ma niebezpieczne otoczenie . Gracz musi dojść ślimakiem do wyjścia przezwyciężając wszystkie przeszkody na drodze . Ślimak Bob nie posiada wiedzy o ścieżce lub o jakichkolwiek pułapkach na drodze i jest rolą gracza skorzystać z umiejętności , aby zabrać go do bezpiecznej pozycji na wyjściu . Gracz musi skorzystać z kontroli.

Mysz gracza i klawiatura są kontrolami, które mają być wykorzystane w grze . Gracz może używać kontroli zgodnie z jego wygodą . Generalnie , mysz jest komfortowa . 6 część to jest grą dla jednego gracza , a więc wszystkie sterowania znajduje się w jednej ręce . Nawigacja jest również dogodna dla graczy z menu wyświetlania wszystkich dostępnych opcji ..

 
           
 
 
 
           
 

Inne części gry o Ślimaku Bobie

 
           
     

Ślimak Bob 1

Ślimak Bob 2

 
    Ślimak Bob 1 Ślimak Bob 2  
 

Ślimak Bob 3

Ślimak Bob 4

 
  Ślimak Bob 3 Ślimak Bob 4  
 

Ślimak Bob 5

Ślimak Bob 6

Ślimak Bob 7

Ślimak Bob 8

 
  Ślimak Bob 5 Ślimak Bob 6 Ślimak Bob 7 Ślimak Bob 8  
 

Ślimak Bob 9

       
  Ślimak Bob 9        
           
 

Ślimak Bob 6