Ślimak Bob 5

  Ślimak Bob gra  
         
         
 

Ślimak Bob 5

Ślimak Bob 5 to gra przygodowa, w której trzeba pomóc Bobowi spotkać się z dziewczyną , wydaje się, że droga jest daleka z jego domu . Pomóż mu , aby uniknął pułapek i dotarł do następnych drzwi.

Historia miłości to bardzo oczekiwany sequel swoich poprzedników Ślimak Bob 1 , 2 , 3 oraz część 4. Odkąd ta gra została uruchomiona w Internecie, przyciąga graczy na całym świecie co oznacza, że ​​nowe gry czeka duży sukces.

 
           
   
           
 

Ślimak Bob 5 ma długą historię z poprzednich wielu wersji. Jak można zauważyć po numerze wersji jest to piąta część. W tej części można wybrać i grać również w stare , ale złote wersje .

W tym rozdziale , Ślimak Bob idzie do Egiptu, gdzie będzie miał wiele przygód i pułapki. Tak, musisz być bardzo ostrożny jeśli chodzi naturę i wrogów!

Masz szansę wygrać świecidełka , złoto, błyszczące gwiazdy, które działają jak życie , aby pomóc chronić ślimaka boba na jego zdradzieckiej drodze . Jest to dość prosta gra , tak długo ,musisz zebrać jak najwięcej gwiazd , jak to możliwe na drodze . 

 
           
 
 
 
           
 

Inne części gry o Ślimaku Bobie

 
           
     

Ślimak Bob 1

Ślimak Bob 2

 
    Ślimak Bob 1 Ślimak Bob 2  
 

Ślimak Bob 3

Ślimak Bob 4

 
  Ślimak Bob 3 Ślimak Bob 4  
 

Ślimak Bob 5

Ślimak Bob 6

Ślimak Bob 7

Ślimak Bob 8

 
  Ślimak Bob 5 Ślimak Bob 6 Ślimak Bob 7 Ślimak Bob 8  
 

Ślimak Bob 9

       
  Ślimak Bob 9        
           
 

Ślimak Bob 5